• Informace

 • ENGLISH BELOW

  Poslední turnaj tohoto semestru na Strahově.
  Doraž ve středu Prvního máje na Desítku a zúčastni se oficiálního turnaje České ligy v nejpopulárnějším vysokoškolském sportu - beer pongu.

  Po tomto turnaji již budeme znát Pražského mistra, který získá pohár, ticket na Mistrovství republiky, 30l sud piva a spoustu dalších cen.

  Tento turnaj je zároveň součástí Beer Pong Czech League 2019, v níž hrajeme o parádní ceny: letecký zájezd all inclusive od CK BLUE STYLE, Beer pong stůl, putovní pohár a spoustu dalších.

  Začínáme registrací od 19:00
  Turnaj odstartujeme v 19:30
  - pozdě příchozí již nebudou mít možnost se zapojit !!!

  Maximální kapacita 24 týmů.
  Registruj se včas na www.beer-pong.cz
  Minimum 12 týmů pro započtení bodů do tabulky Beer Pong Czech League 2019.

  Pokud jsi Beer pong nikdy nehrál, nevadí pravidla vysvětlíme na místě. Na tobě je sehnat parťáka, vymyslet název týmu a přijít se bavit :-)

  Pro nejlepší 3 týmy turnaje máme připravené poháry. Vítězný tým získá také poukaz na bar v hodnotě 500,-, druhý a třetí tým si odnesou láhev medoviny.

  Vstupné 100,- na osobu ( v ceně nejsou zahrnuta piva ) 200,- za tým. Každý tým obdrží své originální kelímky, které si po turnaji nechá.

  _____________________________________________


  We‘re happy to invite you to Beer pong tournament in Strahov, Prague, within the nationwide Beer Pong Czech League 2019. In the league you can win all inclusive tour from the travel agency CK BLUE STYLE, a beer pong table, the touring cup and many other prizes.

  Registration starts at 19:00.
  The tournament starts at 19:30.
  - late arrivals wouldn‘t be able to join !!!

  Maximum capacity is 24 teams, minimum is 12.
  Register your team in time at www.beer-pong.cz.

  If you've never played a Beer Pong, it's OK we explain the rules before tournament starts. The only thing you have to do is to find a partner, team up and choose the name, then come to have fun. :-)
  There are cups as prizes prepared for the best 3 teams. The winning team will receive a voucher worth 500, - for the bar.

  Starting fee is 100, - per person (beer isn‘t included in the price), so 200, - per team. Each team will receive set of original red cups, which you can keep after the tournament.