Beer Pong Czech League 2023 - Olomouc | 15 minut
 • Informace

 • Další kolo nelítostných bojů na beerpongových stolech se blíží! ??
  Přihlas svůj tým a ukaž, kdo v Olomouci vládne pevnou rukou a přesnou muškou..
  Stačí sehnat spoluhráče a vymyslet kulervoucí jméno týmu a máš vystaráno Pokud jsi to nikdy nehrál, vůbec nevadí! pravidla vysvětlíme a začátečníkům vždy přeje štěstí. Každý tým má garantované minimálně 3 zápasy.
  Tento turnaj je součástí celorepublikové ligy, tedy sbíráš body do tabulky za své umístění a můžeš vyhrát spoustu cen v čele se zájezdem od Partyexpress na Zrce zdarma! Pro registraci navštiv stránky beer-pong.cz, zaregistruj svůj tým a přihlas se na tento turnaj. Pokud však nemáš zájem o ligu a chceš si jen přijít zahrát, napiš jméno týmu a jeho členy pod příspěvek na této události. Doregistrovat se bude možné i na místě, kapacita je však 40 týmů, tudíž neváhej a rezervuj si své místo.
  19:00 open door
  19:30 ukončení potvrzování registrací
  19:40 pravidla a systém turnaje
  20:00 start turnaje
  cca 0:00 vyhlášení vítezů a start afterparty
  Týmové dresy, bojové barvy a nebo kostýmy jsou více než vítány Zastraš soupeře už před začátkem Připravený samozřejmě budou slavný červený kelímky, pivo, akční drink od Morgana baru a pokud to dotáhneš s týmem daleko, tak i ceny. Hudební support je samozřejmostí!
  VSTUP na Beerpong: 250,- za tým (125,- na hráče). Ve vstupu je zahrnuta pouze organizace turnaje, hraje se s kelímky s vodou, tudíž drink si řeší každý po své ose.
  No a po sportovních výkonech se můžeš těšit na pořádnou party, která se rozjede hned po posledním hodu míčkem!! ??
  VSTUP NA AFTERPARTY OD PŮLNOCI ZADARMA
  Na akci se spolupodílí uloz.to a Captain Morgan.

 • Registrované týmy

 • Registruj svůj tým na tento turnaj!