Random 4vs4 Turnaj - Beer Pong Christmas Party Osečany

 • Informace

 • Pátek 20.12. Osečany - Random turnaj 4vs4

  Registrace přes facebookovou událost!!!

  Link přímo zde: https://www.facebook.com/BeerPongCr/photos/gm.1025987154407034/1399527936872997/?type=3&theater

  Jedinečný turnaj náhodně losovaných týmů po 4 hráčích. Podobné turnaje jsou velmi oblíbené v USA, kde tato hra vznikla a jsou součástí i těch největších beer pongových událostí. U nás se takový turnaj bude konat vůbec poprvé!

   Začínáme registrací od 19:30
  Losování týmů proběhne ve 20:00

  Pravidla (změny oproti klasické hře 2 vs 2 hráči)
  1️⃣ Zápas se bude hrát na 15 kelímků na každé straně stolu, to znamená že oproti klasické formaci 10 kelímků přibude zadní řada 5 kelímků (je čistě na vás čím budou kelímky naplněny).
  2️⃣ Týmy se střídají v hodech po jednom, nezáleží na tom zda hráč zasáhne kelímek. V rámci týmu se musí postupně všichni čtyři hráči v hodech vystřídat, až pak může opět házet hráč, který začínal.
  Ostatní pravidla hry jsou stejná jako při hře dvojic. To znamená např. hod odrazem o stůl bude počítán za dva kelímky a může být zablokován protihráčem, hráč musí při hodu stát oběma nohama na zemi atd. Nemusíš znát pravidla, ty vysvětlíme i na místě před začátkem turnaje a pokud budou nějaké nejasnosti, vše rádi objasníme.

  Na turnaj můžeš přijít sám nebo vzít kámoše, ale spoluhráče ti vylosujeme z klobouku až na místě. Je to ideální možnost pro seznámení se s novými přáteli a pokud ještě budeš shánět spoluhráče na sobotní turnaj dvojic, tak je velká šance, že ho najdeš právě při pátečním turnaji.

  Vstupné na tento turnaj bude 50,- za hráče (v ceně nejsou zahrnuta piva).